הCure-EX לטיפול בפטרת הציפורניים

יעילותו של הקיור אקס בטיפול בפטרת ציפורניים

באמצעות טיפול בפטרת הציפורניים עם מכשיר הCure-EX תתחילו לראות תוצאות מרשימות ביותר כבר לאחר 4 שבועות!
תוצאות מדהימות המתעלות בהרבה מעל כל שאר טיפולי הפטרת הידועים כיום

הCure-EX אינו מצריך קביעת תורים למכוני טיפול בפטרת בלייזר – אינו מצריך נטילת כדורים ותרופות מזיקות ותהליך הטיפול אינו מצריך עקירה או המסה של הציפורן הנגעה בפטרת!
עם מכשיר הCure-EX נפטרים מפטרת הציפורניים בנוחות, בקלות ובפרטיות של הבית!

טפלו בפטרת ציפורניים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וללא הגבלת טיפולים!
עד לקבלת התוצאה הרצויה, והכל – בעלות הנמוכה משמעותית ממכוני הטיפול ומכל טיפול אחר בפטרת!

מדוע לטפל בפטרת הציפורניים שלכם באמצעות מכשיר הקיור אקס?

נתחיל מהסוף – תוצאות אפקטיביות בציפורניים הנגועות בפטרת ומהר!

תוצאות הטיפול בפטרת ציפורניים המתקבלות באמצעות השימוש במכשיר הקיור אקס עולות בהרבה על שאר סוגי הטיפולים הידועים והנפוצים כיום.
מרגע התחלת הטיפול בציפורן הנגועה בזיהום פטרייתי (תלוי כמובן גם בדרגת הזיהום של הפטרייה וחומרתה) תוכלו להבחין שינויים לטובה במראה הציפורן תוך זמן קצר.
מכשיר הקיור אקס תוכנן במיוחד בכדי לתת מענה יעיל לבעיית פטרת ציפורניים ולמניעת התפשטותן של זיהומים פטרייתיים בציפורן בכך שהוא פועל במקביל על שני מישורים עיקריים הגורמים להיווצרות הפטרת:

  • מניעת הדבקה מחדש של הציפורן הנגועה בפטרת או הדבקה של ציפורן סמוכה בריאה באמצעות האור הכחול – ובכך למעשה מאט הקיור אקס את התפתחותה של פטרת הציפורניים ומונע את הדבקתן של ציפורניים בריאות בפטרייה.
  • טיפול ישיר בזיהום הפטרייתי שבציפורן עצמה באמצעות אור הלייזר אשר תוקף ישירות את מקור המזון של הפטרייה.

נוחות וקלות הטיפול בפטריות שבציפורניים

זמן הטיפול בפטרת הציפורניים לציפורן הסובלת מפטרייה באמצעות מכשיר הקיור אקס הוא 7 דקות בלבד!
מומלץ לחזור על תהליך הטיפול כ-3 פעמים ביום לקבלת תוצאות מקסימליות בטיפול בפטרייה שבציפורן אשר יקנו לציפורניים מראה אסתטי יותר, יפה יותר ובריא יותר.

מכיוון שהמכשיר הינו ביתי – אין מרווחי זמן ארוכים בין טיפול לטיפול כפי שקורה במכוני הלייזר לטיפול בפטרת – ובכך למעשה הופך הטיפול בפטרת ציפורניים באמצעות הקיור אקס לאינטנסיבי ומתמשך, דבר שאינו משאיר לפטרייה שבציפורן סיכויים רבים להתקיים ולשרוד.

עם מכשיר הקיור אקס אפשר לטפל בפטרת הציפורניים כאשר קמים בבוקר ובזמן קריאת העיתון, בזמן הערב כאשר נחים בסלון וצופים בטלוויזיה ולפני השינה.

בכך למעשה אנו מכסים את כל שעות היממה ומטפלים 3 פעמים כנדרש לקבלת תוצאות מקסימליות בהחלמת הפטרייה שבציפורן – מבלי לרוץ לתורים במכוני לייזר לטיפול בפטרת, מבלי לרוץ לרופא ומבלי לרוץ לבתי מרקחת לקנות תרופות או כדורים שונים לטיפול בפטרת ציפורניים – הכל, בנוחות ובפרטיות של הבית!

עלויות הטיפול בפטרת ציפורניים

מיותר לציין כמה כסף וזמן מבזבזים על טיפולים שונים בניסיון להעלים את הפטריות שבציפורניים.
באמצעות מכשיר הקיור אקס ניתן לטפל בפטרת ללא הגבלת שימושים ועד לקבלת ציפורן יפה יותר, בריאה יותר וכמובן – נקייה יותר מזיהום פטרייתי!
מכיוון שפטרת הציפורניים הינה מדבקת רוב האנשים סובלים ממספר רב של ציפורניים הנגועות בפטריות.
מכשיר הקיור אקס ניתן להעברה מציפורן לציפורן ללא חשש ואינו מגביל אתכם לטיפול בפטריה בציפורן אחת בלבד.

לקוחות Cure-EX ממליצים

שימו סוף לפטרת ציפורניים

הזמינו עכשיו את מכשיר הCure-EX וצפו בתוצאות מרשימות ובשיפור ניכר במראה הציפורניים הנגועות בפטרת כבר החל מהשבוע ה-4 לטיפול!